Home Місто Вакцину проти грипу житомиряни можуть придбати в аптеці під замовлення

Вакцину проти грипу житомиряни можуть придбати в аптеці під замовлення

136

 Згідно з інформацією комунального підприємства «Фармація» Житомирської міської ради вакцина проти грипу буде відпускатись в аптечних пунктах поліклінік (поліклініка №1 ЦМЛ №1 по вул. В.Бердичівська, 32; поліклініка №2 ЦМЛ №1 по вул. Майдан Польовий, 2; поліклініка ЦМЛ №2 по вул. Л.Українки, 16) з 17 жовтня 2018 року.

Також вакцина проти грипу буде відпускатись в аптечних закладах за адресами: Аптека №3, вул. Велика Бердичівська, буд. 47; Аптека №8, вул. Небесної сотні, буд. 52, м. Житомир.

КП «Фармація» буде проводити відпуск вакцини для профілактики грипу Ваксігрип Тетра, суспензії для ін’єкцій по 0,5 мл №1, виробництва Санофі Пастер С.А., Франція, за ціною 318 грн. 55 коп. за одну дозу (1 упаковку).

У зв’язку з обмеженим терміном придатності вакцин проти грипу та специфікою її утилізації у разі закінчення терміну придатності, аптечна мережа підприємства буде проводити відпуск вакцини проти грипу під замовлення.

Для проведення вакцинації проти грипу за власний кошт необхідно придбати вакцину в аптечному пункті поліклініки і звернутись в кабінет щеплення даної поліклініки.

Важливо зберігати холодовий ланцюг при транспортуванні вакцини, щоб вона не втратила своїх захисних властивостей. Тому необхідно зробити щеплення максимально швидко після того, як купили вакцину.

Вакцинація є найнадійнішим методом профілактики грипу та попередження важких ускладнень хвороби.

Одне щеплення захищає упродовж усього сезону грипу від найбільш розповсюджених і небезпечних штамів.

Згідно з прогнозом Всесвітньої організації охорони здоров’я, у новому епідсезоні в Україні ймовірно циркулюватимуть:

вірус, подібний A/Michigan/45/2015(H1N1)pdm09;

вірус, подібний A/Singapore/ INFIMH-16-0019/2016(H3N2);

вірус, подібний B/Colorado/06/2017.

Саме до цих небезпечних штамів допоможуть сформувати імунітет вакцини.

Нагадаємо, щороку в Україні реєструється близько 6 млн. інфекційних захворювань, 98% з яких складають захворювання на грип та ГРВІ. За даними минулого епідсезону в Україні було зафіксовано 7 летальних випадків від грипу. Жоден із пацієнтів не був щеплений проти грипу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here