Home Місто Вчені заявили, що куріння марихуани менш шкідливе, ніж куріння тютюну

Вчені заявили, що куріння марихуани менш шкідливе, ніж куріння тютюну

124
Співробітники Університету Алабами та Каліфорнійського Університету запевнили, що якщо людина іноді курить марихуану, це не стає причиною тривалого негативного ефекту в роботі її легенів.
 
Медики зробили цей висновок, оцінивши стан 5000 осіб, що вживали наркотик і курили сигарети, повідомляє Корреспондент.net.
 
Вони виміряли об’єм легенів учасників дослідження і те, наскільки легко вони заповнювалися повітрям. Протягом наступних 20 років обстеження повторювалося кілька разів. Виявилося, що стан звичайних курців погіршувався, а у тих, хто вживав марихуану, – ні (єдиним винятком були люди, які вживали наркотик у великих обсягах).
 
Виходячи з цього, доктор Стефан Кертез констатує: помірне споживання марихуани в цілому нешкідливе. Треба зазначити, що в середньому учасники дослідження курили марихуану 2-3 рази на місяць, а ось звичайні курці згадували про сигарету 8 разів на день.
 
Також вчені встановили: зазвичай дорослий чоловік вдихає 4 літри повітря на секунду. А ось люди, які іноді курять марихуану, – 4 літри і додаткові 50 мілілітрів. Отже, на думку медиків, робота легенів поліпшувалася.
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here