Home Місто Вдома вас чекають цілими та неушкодженими: житомирські правоохоронці вирушлили у зону АТО

Вдома вас чекають цілими та неушкодженими: житомирські правоохоронці вирушлили у зону АТО

141

Поліські міліціонери-добровольці  продовжать охороняти правопорядок та безпеку у населених пунктах та на блокпостах Луганщини, змінивши у бойовому відрядженні своїх колег-земляків. Про це повідомляє прес-служба міліції.

Інструктаж перед виїздом на чергову ротацію відбувся в актовій залі обласного Управління МВС. Саме там зібрались працівники зі служб та підрозділів міліції Житомирщини, які добровільно зголосилися упродовж місяця забезпечувати правопорядок на сході держави.

Про готовність особового складу до відрядження та виконання поставлених завдань начальнику УМВС області Валерію Рудику доповів командир зведеного загону Анатолій Монзолевський.

– Я сам нещодавно приїхав з Луганщини, обстановка там зараз більш-менш спокійна, однак потрібно пам’ятати, що ворог підступний, – зауважив Валерій Рудик. – Хочу побажати вам успіхів, служіть на благо нашої Вітчизни. Житомирський правоохоронець – це вже символ порядності і чесного відношення до свого професійного обов’язку. Скрізь, де буваю, чую про сумлінність і відповідальність наших міліціонерів. Не підведіть і ви!  Також не забувайте: вдома вас чекають цілими та неушкодженими рідні, діти, друзі і колеги, хвилюються, люблять та моляться за вас. Ми теж чекаємо вас усіх додому після успішного виконання завдань у повному складі.

Основними завданнями житомирських міліціонерів буде охорона правопорядку та безпеки у населених пунктах, на блокпостах, а також забезпечення порядку під час виборчого процесу на Луганщині.Після короткого прощання з рідними, друзями та колегами у дворі УМВС зведений загін правоохоронців Житомирщини вирушив боронити мир і правопорядок у зоні проведення АТО.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here