Home Місто Від асоціації українців в Іспанії у Новоград-Волинську передали «Mercedes» для військових

Від асоціації українців в Іспанії у Новоград-Волинську передали «Mercedes» для військових

169

 Єдиний день у рідному Новограді-Волинському Василь  Осипчук провів із користю для армії. 28 лютого колишній командир ВЧ ПП В2254 завітав у місто, аби забрати цінні подарунки, підготовані волонтерами.

Цього дня заступник голови районної ради Дмитро Рудницький передав йому автомобіль марки «Mercedes», який кількома днями раніше асоціація українців в Іспанії «Червона калина» передала для потреб української армії.

– Звісно, техніка ніколи зайвою не буває, а особливо в умовах війни. Та ця автівка сьогодні просто необхідна для наших військових. Дуже важливо, що вона непримітна, без «бойового» розфарбування, а тому і використовувати її можна буде для задоволення значного ширшого діапазону потреб батальйону, – радіє подарунку Василь Миколайович. А, перевіривши на справність, додає, – Машина у чудовому стані!


І, хоча, Василя Миколайовича з 22 січня призначили командиром ВЧ В4050, все ж за своє дітище (ВЧ ПП В2254) він продовжує турбуватись. Тим паче, уже за місяць останнє (військове формування) увійде до складу і підпорядкування першого. Тому подарований іспанськими українцями автомобіль відправить саме для користування батальйону (ВЧ ПП В2254).


Саме для потреб ВЧ В4050, яку очолив Василь Осипчук, його товариші – волонтер Стас Федорчук, побратими і голова братства ОУН-УПА Віктор Бусленко – підготували ще один подарунок: багатофункціональний пристрій (МФУ) і ноутбук.


– З такою допомогою працювати буде значно легше! Тому хочу подякувати усім, хто продовжує дбати про добробут української армії, українського народу, України в цілому! –на завершення додав полковник Василь Осипчук.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here