Home Місто Відключення водопостачання у Житомирі перенесли (ПОДРОБИЦІ)

Відключення водопостачання у Житомирі перенесли (ПОДРОБИЦІ)

318

Відключення водопостачання у Житомирі, яке керівництво водоканалу планувало на 5 червня – переноситься. Про це повідомили у пресслужбі комунального підприємства.

За даними Житомирводоканалу, у зв’язку із виникненням необхідності якомога швидшої заміни обладнання у водопровідних камерах, працівники підприємства змушені перенести дату проведення робіт на водопровідних мережах міста. 

Початок реконструкції північного магістрального трубопроводу відбудеться 3 червня. Задля того, аби замінити обладнання у водопровідних камерах о 22:00 буде призупинено водопостачання усього міста.

Водопостачання буде поновлено у ніч з 4 на 5 червня.

Одразу після проведення робіт із заміни запірної арматури буде відбуватися промивка та дезінфекція водопровідних мереж, яка триватиме з 20:00 5 червня до 20:00 6 червня. 

Під час проведення промивки та дезінфекції вода у кранах абсолютно безпечна для миття посуду, прання та інших господарських цілей, проте її не можна використовувати для приготування їжі.

Керівництво комунального підприємства звертається до житомирян із проханням зробити необхідний запас води і з розумінням поставитися до ситуації із тимчасовим призупиненням водопостачання, адже ввечері, у пік водорозбору, у мережах буде знижено тиск подачі води.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here