Головна Місто Вихованці Денишівського навчально-реабілітаційного центру отримали нові підручники

Вихованці Денишівського навчально-реабілітаційного центру отримали нові підручники

110
0

Літні канікули для вихованців Денишівського навчально-реабілітаційного центру для дітей з тяжкими порушеннями мовлення розпочалися не лише зі свята Дня захисту дітей, а й з підготовки до нового навчального року. Волонтери, співробітники компанії QAP, завітали до Центру, аби подарувати дітям казкову виставу Житомирського обласного театру ляльок та передати навчально-методичні матеріали, підручники, розвиваючі ігри.

На навчанні та реабілітації в закладі перебуває 78 дітей, віком від 2 до 10 років позбавлених батьківського піклування, з матеріально незахищених та неблагодійних родин. В центрі функціонує дві дошкільні групи та 5 класів початкової школи. На території Житомирської області це єдиний заклад, що займається реабілітацією діток із важкими порушеннями мовлення. З вихованцями центру працюють висококваліфіковані педагоги-логопеди, психологи, реабілітологи. За словами заступника директора, Ірини Кравчук, вже за перший рік перебування у центрі дітки роблять значні успіхи, вимовляють перші слова, покращують мовлення.

Наталя Андрейчук, виконавчий директор QAP:

«Наші співробітники активно долучитися до ініціативи підтримки дітей, вихованців Денишівського навчально-реабілітаційного центру, та на власно зібрані кошти закупили шкільні підручники, робочі зошити, ігридля пізнавального дозвілля та розвитку.Ми прагнемо власним прикладом показати, наскільки важливо регіональному бізнесу бути соціально-відповідальними, реалізовувати активності, що важливі для регіону та задовольняють конкретні потреби його жителів. В QAP впевнені, що турбота змінює світ на краще».

Найбільшою потребою центру, наразі, є навчально-методичні матеріали на наступний навчальний рік – шкільні підручники для 1-4 класів, робочі зошити з англійської мови, математики, граматики. Викладачі власним коштом закуповують потрібні для навчання матеріали, частково допомагають приватні організації, проте повноцінно заклад досі не забезпечений ані навчальною бібліотекою, ані шкільною канцелярією на наступний навчальний рік. Одна із нагальних потреб Центру – магнітні дошки для двох навчальних кабінетів, без наявності яких, фактично, неможливий повноцінний учбовий процес.

Контакти для бажаючих підтримати заклад:

Заступник директора Центру, Кравчук Ірина Володимирівна

097 74811 61

denishidom@ukr.net


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here