Home Місто Виставка-ярмарок птаховодів і твариноводів у Житомирі. ФОТО

Виставка-ярмарок птаховодів і твариноводів у Житомирі. ФОТО

163

 Вже традиційно Житомирський національний агроекологічний університет приймав виставку-ярмарок птаховодів і твариноводів, який проводиться навесні та восени кілька років поспіль.

На кілька годин 11 листопада майданчик біля технологічного факультету ЖНАЕУ перетворився на «живий куточок»: відвідувачі з родинами могли роздивитися пухнастих і пернатих, потримати в руках, сфотографуватися або ж навіть придбати їх.

Різні породи курей, голубів,  качок, кролів та іншу  свійську живність для огляду і продажу представили фермери з різних куточків області та сусідніх регіонів.


Відвідувачі осіннього ярмарку здебільшого збиралися біля кліток із голубами та кролями, розглядали їх, спілкувалися із господарями, ділилися порадами й досвідом. Батьки із дітьми на виставку прийшли прогулятися.   


Завітали на  ярмарок ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, декан факультету ветеринарної медицини Анатолій Ревунець, декан технологічного факультету Валерій Андрійчук, викладачі та студенти агроуніверситету. Окремо виставку кролів організували представники факультету ветеринарної медицини ЖНАЕУ.


«Участь у нашій виставці беруть професіонали, котрі займаються розведенням конкретних порід тварин, – пояснює ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. – В університеті також є тваринницька ферма, де окрім свійських тварин, мешкають також страуси. Частими гостями на фермі є школярі місцевих навчальних закладів. В агроуніверситеті є спеціалізації «Конярство», «Кінологія». Виступи учасників гуртка кінологів неодноразово прикрашали різноманітні свята, які проводимо на території Ботанічного саду, а ще там готують собак для реабілітації учасників АТО. У ЖНАЕУ проводимо фестиваль «Свято українського коня». Нині маємо виставку-ярмарок, яка з однієї сторони об’єднує фахівців певної сфери, з іншої – дозволяє мешканцям Житомира не лише ближче познайомитися із тваринами й птахами, їх характеристиками, але й придбати щось при бажанні. Інтерес з кожним роком до цього заходу в житомирян лише зростає, тож ми раді такій співпраці із фермерами і плануємо й надалі  впроваджувати спільні  проекти». 

Фото Ярослав Хоркінс

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here