Home Місто Військовослужбовці українського національного континенту у Косовому служитимуть разом з “рейнджерами” регулярних військ...

Військовослужбовці українського національного континенту у Косовому служитимуть разом з “рейнджерами” регулярних військ США

118

Українські військовослужбовці, які виконують миротворчі завдання у складі стабілізаційних сил в автономному краї Косово, взяли участь в урочистій церемонії передачі повноважень командира багатонаціональної бойової групи “East” сил КФОР.

 Під час урочистостей полковник американської армії Девід Вудс прийняв командування багатонаціональною бойовою групою “East” сил КФОР від полковника Веймона Сторі. З цього моменту військовослужбовців 218-ї бригади підвищеного маневру Національної гвардії Збройних Сил США ( 218th Maneuver Enhancement Brigade) замінили на посту “рейнджери” 525-ї бригади розвідки і радіоелектронної боротьби армії США (525th US Army Battlefield Surveillance Brigade).

Варто зауважити, що вперше за останні десять років в Косово передислоковано бойове з’єднання регулярних військ Збройних сил Сполучених Штатів Америки. Військовослужбовці 525-ї бригади розвідки і радіоелектронної боротьби армії США брали участь у бойових операціях в Іраку (1991 і 2002 рр.), в Боснії, на Гаїті та в Афганістані.

У заході також взяли участь представники усіх миротворчих контингентів, розташованих на американській військовій базі “Bond Steel”.

Головуючий під час урочистої церемонії передачі повноважень командувач багатонаціональних миротворчих сил КФОР генерал-майор Бундесверу Фолкер Хелбауер високо оцінив діяльність полковника американської армії Веймона Сторі на чолі багатонаціональної бойової групи “East” і зазначив, що ця людина продемонструвала високий професіоналізм, витримку та здатність приймати виважені рішення.

– “Ви успішновиконали всі бойові завдання і таким чином забезпечили становлення миру та спокою в Косові, допомогли створити умови для провадження позитивних змін у краї, досягнення кращих стандартів життя”, – підкреслив генерал-майор Хелбауер

Звертаючись до своїх підлеглих, перш ніж передати повноваження новому командиру, полковник Веймон Сторі наголосив, що час перебування на чолі багатонаціональної бойової групи “East” сил КФОР став для нього одним з найбільш відповідальних за всю кар’єру військової служби.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here