Home Місто Вкладники українського МММ вимагають від Мавроді повернути гроші

Вкладники українського МММ вимагають від Мавроді повернути гроші

153
0
Нова фінансова піраміда МММ-2011 відомого Сергія Мавроді викликала масу нарікань українських вкладників.
 
Клієнти проекту заявляють, що їм перестали виплачувати гроші з вкладень. Про це розповідає газета Сегодня в матеріалі Вкладники: Мавроді, поверни наші гроші!
 
За інформацією видання, суть вкладу в МММ-2011 у тому, що кожен учасник набуває в піраміді віртуальні МММ-долари (Маврикій). Їх вартість постійно зростає, а різниця в ціні і є дохід, який можна забрати в будь-який час. Всі вкладники діляться по ієрархії: на рядових учасників, десятників, сотників, тисячників та темників. Звичайні учасники утворюють "десятки", на чолі яких стоять десятники. Вони в свою чергу знаходяться під контролем сотника, а ті – під тисячниками і т. д. На офіційному сайті повідомляється, що кількість вкладників вже перевалило за п’ять мільйонів, і серед них сотні тисяч українців.
 
Сам організатор МММ Мавроді заявляє, що всі звинувачення блеф. "Немає жодних труднощів, – каже Сегодня Мавроді. – У хід вже прямі провокації і наклепи пішли. Раніше такого не було. Схоже, хтось занепокоївся вже серйозно. Динаміка зростання все крутіша. Вона настільки висока, що ми не встигаємо персонал набирати. Українці дуже активні, і ми скоро розширимо рекламну кампанію в Україні".
 
Це не перші звинувачення на адресу проекту Сергія Мавроді. Антимонопольний комітет почав перевірку діяльності компанії МММ-2011 в жовтні.
 

Корреспондент.net 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here