Home Місто Вміст цезію у чорницях, що ростуть у Коростенському та Овруцькому районах, перевищує...

Вміст цезію у чорницях, що ростуть у Коростенському та Овруцькому районах, перевищує норму

158

На Житомирщині триває  сезон збирання чорниці, яка містять в собі вуглеводи, глюкозу, фруктозу, сахарозу, пектин, багато марганцю, міді, бору, титану, хрому.

Чорниці покращують зір, регулюють функціонування травної системи, застосовуються у лікуванні та профілактиці серцево-судинних захворювань. Та варто пам’ятати, що значна частина Житомирщини зазнала радіаційного впливу внаслідок Чорнобилької катастрофи. І хоча трагедія сталася понад 29 років тому, не слід втрачати пильності та настороженості щодо можливості забруднення дарів лісу радіоактивними речовинами.

Як свідчать дослідження, здійснені Житомирським обласним лабораторним центром Держсанепідслужби України, перевищення вмісту цезію-137 виявлені впродовж червня у 2 пробах ягід чорниці, зібраних у Коростенськму та у 5-ти пробах – в Овруцькому районах. Питома активність цезію-137 у зазначених пробах коливалася в межах 510-1015 Бк/кг при допустимому значенні 500 Бк/кг. Споживання ягід чорниці з такими показниками призводить до внутрішнього опромінення організму. Тому безпечніше відмовитися від вживання чорниці, яка зібрана в забрудненій зоні, стверджують у головному управлінні Держсанепідслужби у Житомирській області.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here