Home Місто Внутрішні війська МВС Житомирщини відзначили 20-річний ювілей

Внутрішні війська МВС Житомирщини відзначили 20-річний ювілей

107
Сьогодні в Житомирі на території військової частини 3047 відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення 20-ї річниці Внутрішніх військ МВС України. 
 
„Особовий склад частини бере участь в охороні громадського порядку та в боротьбі зі злочинністю, здійснює конвоювання арештованих і засуджених, забезпечує охорону підсудних під час судових процесів апеляційного суду. Переважна більшість військовослужбовців сумлінно відноситься до виконання службових обов’язків, вірні військовій присязі, українському народові, зразково служать незалежній Україні. Висока оцінка військам була надана Главою держави”, – повідомив командир військової частини 3047 ВВ МВС України, полковник Микола Тишкевич. 
 
За сумлінне виконання службового обов’язку, зразкову військову дисципліну, високий професіоналізм та з нагоди 20-ї річниці від дня створення Внутрішніх військ МВС України кращих військовослужбовців частини 3047 представники влади нагородили грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради, повідомляє управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here