Головна Місто Вода у газових мережах – наслідки самовільного втручання у систему газопостачання

Вода у газових мережах – наслідки самовільного втручання у систему газопостачання

433
0

Мешканці житомирської триповерхівки звернулися до аварійно-диспетчерської служби Житомиргазу через відсутність блакитного палива, натомість з конфорок газових плит текла вода.

Аварійна бригада, що прибула на виклик тавстановила: газова система двох під’їздів заповнена водою. Причиною стало несанкціоноване втручання в систему газопостачання. В результаті мешканці 24 квартир залишилися без газопостачання. Вода потрапила до газових приладів абонентів та вивела з ладу прилади обліку газу.

Газовики вже виконали аварійно-відновлювальні роботи. Метрологи підприємства здійснили демонтаж  лічильників газу для подальшої перевірки працездатності. Оскільки вода потрапила і до підземного підвідного газопроводу, фахівцям Житомиргазу довелося провести додаткові земляні роботи, злити усі залишки води із газової системи будинку та газових мереж.

Порушник встановлений та повністю визнає свою провину, наразі підраховуються нанесені збитки. Відповідно до акту про порушення правила безпеки систем газопостачання, винуватець відшкодовує витрати, які понесли як мешканці, так і газорозподільна компанія. 

Нагадуємо, що встановлювати, переносити, замінювати чи ремонтувати газові прилади мають право лише спеціалісти із відповідною кваліфікацією та дозволом на виконання газонебезпечних робіт. Будь-які втручання в систему газопостачання без відома АТ «Житомиргаз» заборонені! Не будьте занадто самовпевненими! Не наражайте на небезпеку себе і оточуючих!

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here