Водії і влада про дороги в Житомирі після зими. ВІДЕО

576

Традиційно після зимового періоду у місті погіршується якість дорожнього покриття та стан проїжджих частин. Збільшується ямковість та тріщини. Один з основних чинників, які впливають на стан асфальтного покриття, це вологість.

Сніг, який тане на дорозі, може проникати в щілини асфальту та потім замерзати, коли температура падає. Це призводить до пошкодження асфальту, утворюються тріщини та отвори, які збільшуються з часом. Це один з чинників, який впливає на стан дорожнього покриття. Інший не менш важливий чинник – це довгий час експлуатації дороги без її капітального ремонту.

Цієї весни в місті ситуація з ямковістю на дорогах не найкраща. Більшість вулиць потребують аварійного чи поточного ремонту, – каже водій Іван, який працює на власній автівці та за кермом проводить цілий день.

– Я раз у 4-5 днів їжджу на шиномонтаж та рівняю собі колеса. Самі диски я вирівнюю, тому що доріг майже немає, вони розтанули. Хоча і снігу багато не було. Вони ці ямки часто засипають, я часто бачу, якоюсь сумішшю асфальту перемолотого. Ногою притоптали та поїхали далі. Так пару разів вони зробили, але яму це не прибрало, – 
розповідає водій.

Ось ми зараз їдемо вулицею Східна, на ваш погляд, яка ситуація зі станом дороги тут?

Тут через трамвай ситуація дуже погана. Дорога плюс-мінус, але також уся в латках, ямках. Яма на ямі, а на латці латка, ну так, як вони вміють її ремонтувати. А там, де трамвайні колії, там взагалі дороги нема. Там просто кратери. Є дороги, які зробили рік чи два назад. Коли робили частину Великої Бердичівської. То вони плюс-мінус нормальні, але й вони частково вже перекопані. Там труби міняли постійно. А всі інші дороги, окрім центральних, вони розбиті, поламані, каміння валяється посеред дороги, шматки асфальту. Я собі дуже часто колеса пробиваю через ями. Я вже всі ями в місті пам’ятаю, а тепер треба нові запам’ятовувати, тому що кожна нова яма – це мінус колесо. Навіть якщо взяти нашу транзитну вулицю проспект Незалежності. Він весь роздовбаний, там просто кошмар як їхати. Хоча вона повинна бути транзитною дорогою через Житомир, але швидко там не проїдеш, через велику кількість ям, можна просто розбити собі ходову у машині, – емоційно говорить житомирянин Іван.

Аварійний ремонт доріг якось покращує ситуацію?

Він абсолютно безтолковий, він не допомагає. Ось на Східній робили нещодавно ямковий ремонт, було багато ям. Тепер стало трохи менше ям і більше горбів. Взагалі не допомогло ніяк. По відчуттю те саме, – додав житомирянин.

Комунальні служби міста вже підготувалися до проведення аварійних та поточних робіт, закупили необхідні матеріали, чекають лише належних погодних умов, каже заступник міського голови Олександр Шевчук:

– На сьогодні підприємство було б готове вже розпочати роботи. Закуплені усі матеріали – бітум, сипучі й так далі. У нас була запланована дата 3 квітня, але погода внесла свої корективи. Зараз вже другий тиждень ведеться попереднє обстеження доріг. Вже сформований перелік та погоджений на депутатській комісії. Тому як тільки погодні умови дозволять, ми готові розпочати ремонтні роботи на декількох вулицях міста Житомира.

Які вулиці будуть ремонтуватися першочергово?

Першочергово будуть ремонтуватися магістральні вулиці, по яких рухається громадський транспорт, потім перейдемо на інші. Перелік уже сформований. Я думаю, що ми навіть будемо найближчим часом презентувати з планом та графіком виконання робіт по вулицях. Думаю, що ми розпочнемо з аварійного ремонту з забиттям аварійних ям та поточним ремонтом малими картами, а ближче до червня-липня почнемо роботи з заміни верхнього шару на великих ділянках, – додає заступник Сухомлина.

Загалом для міста потрібен комплексний підхід, аби тримати стан доріг у належній якості. Не можна обійтися лише поточним ремонтом або ямковим. Все залежить від наявного стану конкретної ділянки дороги, – розповідає Роман Крисюк директор приватної фірми, яка займається будівництвом та ремонтом доріг.

– Потрібно комплексно підходити. Говорити,  що ми відходимо від аварійного чи поточного ремонту, це неправильно. В усіх країнах є таке поняття як капітальний ремонт. Кожна дорога має термін експлуатації. Тобто є капітальний ремонт, є міжремонтні терміни, щоб не ремонтувати всі шари – від основи до верхнього шару проводяться міжремонтні терміни, де замінюється лише верхній шар. Якість виконання того самого ямкового ремонту залежить від багатьох факторів. Від якості асфальтно-бетонного покриття, температури цього асфальтобетону, якості його ущільнення. Від цього буде залежить якість подолання тієї ямки, яка була. А так потрібно проводити ремонт протягом всього року. Зимою ти не зможеш гарячим асфальтобетоном, там є холодний асфальтобетон, який дозволяє якісно виконати роботи. Ну як якісно, будь-яка ямка та ямковий ремонт це тимчасово. В подальшому потрібно проводити поточний або капітальний ремонт, – акцентує Роман Крисюк.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here