Home Місто Водії маршруток прибрали кінцеву зупинку на Крошні

Водії маршруток прибрали кінцеву зупинку на Крошні

85

Кілька днів тому у ЗМІ з’явилися публікації зі зверненням мешканців району Крошня в Житомирі, які жалілися на те, що водії місцевих маршруток перетворили узбіччя біля дороги на сміттєзвалище.

Як доказ вони представили кілька фотографій засміченої території біля кінцевої зупинки, що викликали дискусію навколо того, хто все ж накидав сміття і хто б мав це все прибрати.

Під час суботника 13 квітня начальник управління транспорту і зв’язку міськради Костянтин Підпокровний порадив журналістам навідатися на зупинку та пересвідчитися, що зараз там уже чисто. На момент нашого приїзду у кущах та на тротуарі біля зупинки кілька чоловіків закінчували збирати сміття у пакети та загрібали листя.

Вони пояснили, що на прибирання вийшли водії маршрутів № 4 та 10, які курсують у цьому напрямку. Втім своєї вини у тому, що все навкруги донедавна було закидане сміттям не визнали.

"Це викидають водії автомобілів, які заправляються чи щось купують на зупинці навпроти, – пояснив маршрутчик. –Так само пасажири ж теж сміття в маршрутці не викинуть, а вийшли на зупинці – і кидають собі під ноги. Ми тут ні до чого, але вже років 10 виходимо і прибираємо тут традиційно".

Варто зауважити, що з поміж іншого на фотографіях скаржників було дійсно каністри чи інша тара з-під мастил, етикетки та упаковки від автозапчастин та харчових продуктів. Попри те, що винних так і не знайшли й не покарали, хоч на деякий час біля зупинки буде чистота.

Юлія ДЕМУСЬ


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here