Home Місто Водії, продавці, менеджери – кого найчастіше шукали роботодавці у березні

Водії, продавці, менеджери – кого найчастіше шукали роботодавці у березні

203

Водії, продавці, офіс-менеджери, вантажники та кухарі – людей на такі вакансії найчастіше шукали роботодавці.

Про це свідчить аналітика оголошень у березні.

Серед топ-10 найпоширеніших резюме – водії, охоронці та бухгалтери.

Найпопулярніші вакансії і резюме

Якщо в минулому році найпопулярнішими працівниками серед роботодавців були продавці, то тепер країні більше потрібні водії. При цьому, їх зарплати зросли на 3% у порівнянні з лютим – 18 500 грн в середньому. Пропозицій з працевлаштування побільшало на 3% — в першому місяці весни водії могли вибрати вакансію для душі з-поміж 4 850 варіантів. І, судячи з усього, самі вони також активно шукають роботу, адже серед резюме, які розміщують пошукачі, найчастіше згадується саме ця професія.

Проте, продавці все ще серед найпотрібніших працівників, і пропонують їм 11 500 грн на місяць.

На третьому місці в рейтингу офіс-менеджери — вакансій для них стало на 17% більше – вибрати роботу ці фахівці могли майже серед тисячі пропозицій. Оклади офіс- менеджерів зросли на 7% – в березні їхня середня зарплата склала 15 000 грн.

Значно зріс попит на вантажників – вакансій стало більше на 26%, а середня зарплата зросла на 4% – тепер вона дорівнює 12 000 грн.

Топ-5 закривають кухарі – їм пропонують приблизно 12 500 грн на місяць, як і в лютому. При цьому, кухарі на п’ятому місці і серед найпоширеніших резюме – іншими словами, вони також зацікавлені в працевлаштуванні.

Популярними серед пошукачів можна назвати і професії охоронця, зварювальника та будівельника – в березні резюме з такими заголовками зустрічалися найчастіше.

Топ-10 резюме:

1. водій

2. охоронець

3. зварювальник

4. будівельник

5. кухар

6. швачка

7. бухгалтер

8. продавець

9. плиточник

10. адміністратор

Варто також відзначити нову тенденцію, пов’язану з активним ростом кількості вакансій на віддалену роботу – зараз же їх понад 1 000. Серед пропозицій від роботодавців позиції операторів віддалених колл-центрів, адміністраторів сторінок в соцмережах, приймальників замовлень по телефону і менеджерів з продажів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here