Головна Місто Водоканал планує за 15 млн грн побудувати водопровід до смт Лісове

Водоканал планує за 15 млн грн побудувати водопровід до смт Лісове

265
0

За кошти ЮНІСЕФ та дофінансування з міського бюджету водоканал побудує водопровід до селища Лісове.
Зараз Лісове забезпечує водою місцеве підприємство, яке має свої свердловини. За словами директора водоканалу Романа Ілика, є велика загроза, що існуюче водопостачання до Лісового може припинитися. Тому є потреба у будівництві такого водопроводу. Проект вже розроблений, його загальна вартість приблизно 15 млн гривень. 12 млн – це будівництво самого водопроводу, інша частина коштів – для будівництва насосної станції. Для виконання цього проекту знадобиться рік.

“Ми оголосили тендер. Насправді це не наші кошти і не кошти міської ради. Ми дуже просили у ЮНІСЕФ кошти на водопостачання села Лісове. Тому що на даний момент вода на селище Лісове подається не з водоканалу. Там є недалеко підприємство, яке має свердловини і постачає туди воду в цей невеликий мікрорайон. У нас проект давно розроблений. У зв’язку з тим, що є велика загроза, що водопостачання до селища Лісове може припинитися, ми просили кошти і ЮНІСЕФ виділив їх, міська рада обіцяла дофінансувати, і ми плануємо прокласти туди водопровід і забезпечити їх водою від КП “Житомирводоканал”, – розповів Ілик.

Весь проект повинен завершитися до кінця 2024 року. Майже всі роботи будуть проводитися на полі, тому значних незручностей для мешканців не повинно бути.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here