Home Місто Вогняні ліхтарі на День святого Валентина житомиряни запускатимуть у небо

Вогняні ліхтарі на День святого Валентина житомиряни запускатимуть у небо

87

У День святого Валентина у Житомирі відбудуться одразу два масові запуски небесних ліхтариків.

Про це повідомляє радіостанція «Житомирська хвиля».

Перший, – пов’язаний із благодійною акцією зі збору коштів для дітей-підопічних притулку "Сонячний дім". Втілити дитячі мрії організатори сподіваються за рахунок грошей, виручених від продажу ліхтариків, орієнтовна вартість яких – від двадцяти до тридцяти гривень за один.

"Отримані кошти переадресують для п’ятдесяти дітей, віком від 3 до 16 років, які тимчасово перебувають в житомирському центрі соціально-психологічної реабілітації і потребують соціально-психологічної підтримки", – повідомила речниця управління культури Житомирської міськради Альона Сердечна. Запускати ліхтарики будуть протягом дня – з 10.00 до 20.00 години біля будинку урочистих подій на вулиці Великій Бердичівській, 61.

А надвечір у Житомирі заплановано ще один запуск ліхтариків. Усіх романтиків, мрійників та любителів феєричного шоу запрошують до Монумента Слави.

Там о восьмій вечора небесні вогники запускатимуть одночасно всі бажаючі. Ліхтарики, до речі, теж можна буде придбати на місці. За словами організаторів, коштуватимуть вони від 25 до 30 гривень. Придбавши два, третій ви отримуєте у подарунок.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here