Головна Місто Волонтери продовжують збір подарунків для дітей загиблих десантників 95 бригади. ВІДЕО

Волонтери продовжують збір подарунків для дітей загиблих десантників 95 бригади. ВІДЕО

43
0

Волонтер Іван Богдан  збирає подарунки для дітей  загиблих  у зоні АТО десантників 95 бригади. Речі та іграшки передає особисто родинам під час відвідин і має намір займатися цим у період передноворічних свят, аби привітати якомога більше дітей героїв.

"Заради свого сина здатен на багато. Якою б великою не була ціна. Навіть, якщо утратити себе частково чи повністю. Я сильносинозалежний, – пише він у  соцмережі.

Розлука робить батьківську любов ще сильнішою. У зоні бойових дій багато разів бачив, яким теплом світяться від щастя мужні і відважні воіни, коли по телефону їхнє дитя розповідає про новий віршик в садочку чи хорошу оцінку у школі.

На жаль, не кожне дитина обніме свого батька. Я не знаю, як допомогти кожній дитині, що втратила батька, але можна спробувати хоча б декільком.

Вже більше року разом з багатьма знайомими і не знайомими людьми я допомагаю десантникам з 95 бригади.  Отримав від бригади список сімей загиблих десантників у котрих залишилися діти. Давайте спробуємо допомогти. Зберемо подарунки, щоб привітати дітей зі святом святого Миколая чи Новим Роком. Було б добре, якби подарунками були не тільки іграшка, але і одежа/взуття на зиму. Якщо ви зможете запропонувати щось ще, буду дуже вдячний.  Наприклад, оплатити медичне страхування чи річний абонемент у басейн. Або запропонуйте свій варіант".

Список дітей, їх вік, розмір одягу та взуття – за посиланням.  

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here