Home Місто ВООЗ попереджає про прискорення темпів пандемії COVID-19

ВООЗ попереджає про прискорення темпів пандемії COVID-19

274
0

Пандемія COVID-19 прискорюється, а її наслідки будуть відчутними ще десятки років, наголошують у Всесвітній організації охорони здоров’я.

Про це 22 червня заявив генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебреєсус пише DW.

"Ми знаємо, що пандемія – це значно більше, ніж криза в галузі охорони здоров’я. Це економічна криза, соціальна криза, а в багатьох країнах політична криза. Її наслідки будуть відчутними й у наступні десятиріччя", – сказав він.

Найбільшою загрозою є зараз не сам вірус, а "брак глобальної солідарності та глобального лідерства". За словами Гебреєсуса, 21 червня в світі було зафіксовано понад 183 тисячі нових випадків зараження коронавірусом, і це найбільший показник з початку пандемії.

Наступним викликом для систем охорони здоров’я є збільшення обсягів виробництва та дистрибуції дексаметазону – перших ліків, які, як доведено, знижують ризик смерті у хворих на COVID-19.

Загалом у світі захворіли на COVID-19 вже майже девять мільйонів осіб, понад 465 тисяч померли від хвороби. На даний момент найскладнішою є ситуація в Північній та Південній Америках, а також у деяких країнах Азії.

Нагадаємо, в Україні станом на 22 червня офіційно підтвердили 37 241 випадок зараження коронавірусом SARS-CoV-2, померли від COVID-19 1012 осіб, 16642 пацієнти одужали. Впродовж останньої доби зареєстрували 681 новий випадок інфікування.

В області за добу 13 нових випадків інфікування, від вірусу померли троє людей із Житомирщини упродовж минулих трьох діб.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here