Home Місто Вп’ятнадцяте міліціянти з Житомирщини вирушили боронити мир і правопорядок у зоні АТО....

Вп\’ятнадцяте міліціянти з Житомирщини вирушили боронити мир і правопорядок у зоні АТО. ФОТО

151

Сотня міліціонерів з Житомирщини охоронятимуть правопорядок та безпеку у населених пунктах та на блокпостах, вартуватимуть важливі об’єкти життєзабезпечення на Луганщині. Правоохоронці замінять своїх колег-земляків, які упродовж місяця перебували у бойовому відряджені на сході нашої країни.

Про це повідомляє прес-служба міліції

29 липня в актовій залі обласного УМВС для інструктажу перед виїздом у зону проведення антитерористичної операції зібралися правоохоронці, які увійшли до складу п’ятнадцятого зведеного загону. Його командир Дмитро Нікурадзе доповів начальнику УМВС області Валерію Рудику про готовність особового складу до відрядження та виконання поставлених завдань.

– Понад року житомирські міліціонери несуть службу у зоні антитерористичної операції. За цей час наші працівники зарекомендували себе професіоналами та патріотами держави і по праву вважаються взірцем для своїх колег. Тож щиро бажаємо вам належно підтримувати зароблений авторитет. Не сумнівайтеся: виконуючи службовий обов’язок, ви робите добру справу, – відзначив начальник обласного Управління Валерій Рудик, звертаючись до присутніх.

Слова настанов прозвучали і від заступника начальника УМВС Юрія Лебедя та керівника управління кадрового забезпечення УМВС Віктора Колесника.

Після короткого прощання з рідними, друзями та колегами у дворі УМВС, п’ятнадцятий зведений загін правоохоронців Житомирщини вирушив боронити мир і правопорядок у зоні проведення АТО.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here