Home Місто Всі лікарні та школи Житомира забезпечені теплом

Всі лікарні та школи Житомира забезпечені теплом

114

Очільник комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин розповів, що одразу після отримання від НАК Нафтогазу лімітів на газ, 22 жовтня , було розпочато роботу щодо підключення котелень міста до опалення.

Впершу чергу було підключено 11 котелень, що забезпечують опалювання дитячих садочків та медичних закладів міста.

"Ми вже вже розпочали роботи для того, аби всі котельні міста були запущені для надання тепла. На даний час всі медичні заклади Житомира забезпечені теплом. Поступово запускаємо опалення в соціальні об’єкти, потім житлові будинки. Не відразу всі, а поступово. 2 дні і ми зупустимо у місті Житомирі повноцінний опалювальний сезон", – поінформував Дмитро Рогожин.

Читайте також: На Житомирщині 85% закладів соціальної сфери підключені до опалення.

Дмитро Рогожин проінформував, що 570 житлових будинків міста (60% від загальної кількості) також вже мають тепло. Решта – в процесі підключення.

"У Житомирі 37 дошкільних навчальних закладів підключено до тепла. Через прорив теплотраси на вулиці Жуйка, немає опалення в ДНЗ – 33, 42, 56, 57, НВК 38. Також через проведення ремонтних робіт немає тепла у ДНЗ № 53 та 11. На даний час ці садочки опалюються електроприладами. Щодо опалення у школах, – всі школи готові до прийняття електроносія", – розповідає Олег Гонсецький, інженер з охорони праці департаменту освіти міської ради.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here