Home Місто Вже 890 тисяч жителів Житомирської області підписали декларацію з лікарем

Вже 890 тисяч жителів Житомирської області підписали декларацію з лікарем

97

На Житомирщині вже понад 890 тисяч жителів обрали свого сімейного лікаря, терапевта або педіатра.

Кожен з таких пацієнтів забезпечений безкоштовними медичними консультаціями, вакцинацією згідно Календаря щеплень, низкою безкоштовних аналізів та діагностик, консультаціями у вузьких спеціалістів за направлення свого лікаря.

За даними Національної служби здоров’я України, станом на 11 березня 2019 року на Житомирщині 890 тисяч 949 жителів підписали декларації з лікарями. До НСЗУ вже приєдналися 821 лікар області та 78 медичних закладів.

Наразі майже 73% населення області обрали свого сімейного лікаря, і лише 27% ще не визначилися. За інформацією управління охорони здоров’я ОДА, на кінець 2018 року майже 837 тисяч жителів підписали декларації та забезпечені гарантованим безкоштовним пакетом медичних послуг від держави.

З початку року декларації підписали ще понад 50 тисяч осіб. Майже 330 тисяч жителів області ще можуть обрати лікаря до 2020 року. Проте вже з квітня цього року лікарі не зможуть виписати рецепт на «Доступні ліки» незадекларованим пацієнтам, а з липня 2019 року не зможуть направити на обстеження чи консультацію до вузького спеціаліста на безоплатній основі.

Адже з квітня місяця 2019 року починають діяти електронні рецепти, а далі й електронні направлення, які гарантують безкоштовні послуги. З 1 березня в Україні почала функціонувати електронна медична картка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here