Home Місто За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

Вже з першого дня відкриття онлайн-магазину IKEA в Україні користувачі соцмереж почали масово замовляти товари – більшість скаржилися на те, що неможливо оформити доставку.

Депутатка обласної ради Олена Галагуза поділилася своїм досвідом – вона зробила замовлення 14 травня, а вже через 5 днів разом із донькою розпаковували посилку:

"Отже, я отримала посилку від ІКЕА. І це радісна новина. Оформила 14 травня після новини, що це можна робити на їхньому офіційному сайті в Україні. Одразу кажу, що замовлення заповнила не з першого разу. Чомусь проблема була в рядку «Індекс». Далі із сафарі я перейшла у гуглхром і там все вдалося. Замовила для Ліни дитячі товари, собі – кілька дрібничок. Отримала електронку, що доставка буде здійснена під двері хати 19 травня. Але 17 травня був ще один лист, що доставка відтерміновується до 1 червня. Не біда. Та раптом 19 травня телефонують із служби доставки і кажуть, що все-таки будуть вчасно. Круто".

Олена Галагуза розповіла, що якістю товарів задоволена, адже вже не вперше купує на IKEA – раніше смикала друзів для замовлення з-за кордону.

"І ввечері ми вже відкривали коробку в очікуванні ікеєвських «няшок». Звісно, радості не було меж у доці, бо тут і іграшки, і посуд, і намет. Про себе скромно промовчу, бо вдома вже є їхні дрібні товари і якістю задоволена. Тішуся, що більше не смикатиму друзів за кордоном привезти щось, хоча асортимент на українському сайті не такий широкий. Важливо: якщо посилка негабаритна, то доставка коштує 99 грн, якщо габаритна, то доставка вантажною машиною – 1599 грн", – написала депутатка на своїй сторінці у Фейсбук.

Читайте також: із 14 травня товари IKEA можна придбати онлайн в Україні.