Головна Місто Як призиватимуть до армії у Житомирі в 2020 році

Як призиватимуть до армії у Житомирі в 2020 році

247
0

Проєкт рішення виконкому "Про проведення в м. Житомирі чергових призовів громадян на строкову військову службу у 2020 році" опублікували на сайті мерії.

Згідно із документом, призиватимуть до ЗСУ у квітні-червні та у жовтні-грудні 2020 року громадян 1993-2002 років народження.

Цьогоріч указом президента Володимира Зеленського призовний вік зменшили – з 18 років. Відповідно, призиватимуть на строкову військову службу придатних за станом здоров’я чоловіків, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Також у Житомирі утворять призовну комісію (склад – додаток 1) та міську медичну комісію з обстеження призовників (склад – додаток 2) та затвердять їх графік засідань.

Керівники підприємств, установ, ОСББ, ЖБК мають надавати відомості про призовників, які перебувають на обліку, сповіщати їх про виклик до Житомирського ОМВК шляхом вручення повісток та забезпечити їх прибуття за викликом.

Житомирське ТТУ має забезпечити перевезення призовників від Житомирського ОМВК до обласного збірного пункту (вул. Сергія Параджанова, 4), а Нацполіція – виділити наряд поліції для чергування на призовному пункті Житомирського ОМВК та "забезпечити у встановленому законом порядку розшук, затримання і доставку до військового комісаріату громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку".


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here