Головна Місто Скільки коштують овочі на Житньому ринку: огляд цін

Скільки коштують овочі на Житньому ринку: огляд цін

905
0

На Житньому ринку в Житомирі ще продають кавуни і дині, однак суттєво зросли в ціні овочі. Адже на них закінчується сезон, багато що приводять з-за кордону. Продавці нарікають, що суттєво зросла закупка овочів, а ціни змінюються ледь не щодня.

Перший Житомирський промоніторив, скільки зараз коштують овочі та фрукти.

Продавчиня Валентина говорить, що з кожним днем все дорожчає. В останній час подорожчали помідори та цибуля.

“Зараз все дорожчає з кожним днем. Проте в останні два тижні подорожчали помідори та  цибуля. Виноград та слива залишилися на місці. Два тижні тому цибуля коштувала 30, а зараз 35”, – розповіла Валентина. 

Олександр вже багато років торгує на ринку його дивує, що українська продукція росте в ціні. 

Подорожчали майже всі овочі: цибуля, морква, капуста, перець, помідори. Дешевий товар зараз – це яблука та  сливи. Цибуля виросла в ціні на 40%. Три тижні потому цибуля коштувала 21 грн на оптовому ринку, а зараз вже 30. Перець став дорожчим на 3-4 гривні. Картопля коштує 10 грн/кг чи 11 грн/кг”. 

Також продавець говорить, що в найближчий час подорожчають товари з-за кордону. Вважає, що ціни завищують спеціально.

“Привізні товари такі, як лимони та апельсини в ціні підвищаться. Ціни підвищують спеціально, бо скільки років торгую, то ще ніколи не були такі ціни на українську продукцію”, – додає Олександр. 

Людмила каже, що ціна зросла на баклажани та тепличні помідори.

В останній час зросли в ціні баклажани – коштували 70 грн/кг, а зараз 80 грн/кг. Помідори тепличні подорожчали на 2-3 грн. Сільські товари, що вирощують на городах, залишилися у своїй ціні. Найбільше житомиряни зараз купують сливу, виноград, цибулю, помідори, огірки, гриби”. 

Житомирянка Євгенія Сидорчук помітила, що ціни різко піднялися не лише на овочі та фрукти, а й сало.

Я вважаю, що все подорожчало внаслідок війни. Адже продавці беруть дорого за все. Це вже совість треба мати. Наші продукти – цибуля та перець. Це ж не з-за кордону. А сало 250 грн за кілограм. Щось скажи продавцям на ринку, то ще  пошлють та нахамлять. Овочі я не дуже купую, у мене на дачі все є. Синок у нас воює, ми все вирощуємо для нього”, – говорить Євгенія.

Нагадаємо, аа українському ринку вже подорожчала ріпчаста цибуля, кабачки, солодкий перець та картопля. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here