Home Місто Янукович показав житомирським студентам свій робочий кабінет

Янукович показав житомирським студентам свій робочий кабінет

97

Президент України Віктор Янукович після завершення офіційної частини зустрічі з представниками студентських молодіжних організацій запросив їх у свій робочий кабінет, показав їм свою приймальню та безпосередньо саме робоче місце.

Як повідомили в прес-службі глави держави, це Янукович зробив на прохання студентів.

Янукович продемонстрував студентам документи, з якими працює зараз, зокрема "Економічну стратегію на 2013 рік" та План дій на 2013 рік, висновок по них експертів та профільних фахівців. "Ці документи – основа, яка буде закладена в державну політику, в бюджет, який буде формуватися", – сказав він.

За словами глави держави, до роботи над цими документами були залучені найкращі фахівці держави – радники президента, представники наукових установ, профільних міністерств та відомств. "У нас система прийняття колегіальних рішень", – зазначив Янукович.

Говорячи про своєму робочому графіку, президент повідомив, що починає працювати ще вдома – в 8:00 він проводить перші зустрічі. Потім, за його словами, він продовжує роботу в офісі на вулиці Банковій після того, як проходить "годину пік" на дорогах, щоб не створювати незручності кортежем для киян, які поспішають на роботу. Янукович повідомив студентам, що зазвичай його робочий день триває до 21:00, але й у вихідні дні теж доводиться працювати.

Президент України також розповів студентам про організацію спеціального зв’язку з Кабінетом Міністрів, Верховною Радою та керівниками інших держав.

Янукович показав молодіжним лідерам офіційні символи глави держави: Знак (колар) Президента України, Гербова печатка Президента України і президентську Булаву.

Глава держави побажав студентам не втрачати ініціативи, ентузіазму та бажання себе вдосконалювати. "Наскільки ви будете вимогливими до самих себе, від цього буде залежати ваше майбутнє. Прислухайтеся до себе. Буде у вас така звичка – будете досягати мети", – сказав він.

Представники студентських молодіжних організацій подякували Януковичу за спілкування, яке пройшло в доброзичливій та теплій атмосфері, повідомили в прес-службі.

"Це, безперечно, такий досвід, яким можна пишатися протягом всього свого життя", – сказала студентський ректор Житомирського державного технологічного університету Алла Сладковський.

"Найбільше моє враження – це неформальна і дружня обстановка. Ми поговорили про проблеми, які у нас є, нашому баченні їх вирішення. Ну і найголовніше – ми побачили" кухню "державного управління на вищому рівні", – сказав голова студентського парламенту Київського національного університету імені Т. Шевченка Максим Макарчук.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here