Home Місто Японці подарували дитячий лікарні Житомира нове обладання

Японці подарували дитячий лікарні Житомира нове обладання

138

1 листопада обласній дитячій лікарні вручено наркозно-дихальний апарат. Подарунок зробили члени японської делегації на чолі з представником благодійної організації пані Мацаура. Під час  урочистої передачі апарату високого класу  заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Гусак зазанчив,  що співпраця з японськими друзями триває з 1990 року.

За цей час за участю благодійних організацій та посольства Японії дитячій лікарні було надано допомогу у вигляді медикаментів та медичного обладнання на загальну суму 1,3 млн. доларів. Від благодійної організації, представником якої є пані Мацаура, діти області отримали обладнання на суму 350 тис. доларів.

Вартість наркозно-дихального апарату, який вручається для лікування житомирських дітей, зауважив Олександр Гусак, складає 320 тис. грн. Це обладнання надійшло дуже своєчасно, воно необхідне при проведенні операцій.

Нове обладнання працюватиме у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії. З його допомогою проводиться швидкий інгаляційний наркоз (через 1 хвилину дитина засинає) і таке ж швидке виведення з наркозу, що особливо важливо для маленьких пацієнтів. Апарат дає можливість проводити штучну вентиляцію легенів, а також низькопоточну анестезію, яка передбачає економне і раціональне використання препаратів.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here