Home Місто Житомирський Євромайдан переїхав в Київ на Майдан Незалежності

Житомирський Євромайдан переїхав в Київ на Майдан Незалежності

158

 

Народне Віче «За європейський Житомир, за європейську Україну!» 27 листопада прийняло резолюцію.

 

Україна знаходиться на порозі епохальних змін: 29 листопада у Вільнюсі президент повинен підписати Угоду про асоціацію з Європейським союзом. Серед переваг: європейські стандарти життя, повага до прав людини, нові можливості для розвитку економіки.

Кілька днів поспіль ми, житомиряни днюємо і ночуємо на майдані Корольова в рідному місті; ми, не зважаючи на складні погодні умови, відстоюємо свою позицію в Києві.

Проте президент України не зважає ні на думку стотисячного мітингу, який пройшовся вулицями столиці 24 листопада, ні на заяви територіальних громад, міст і селищ. Він  продовжує зривати підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Керуючись положеннями ст.5 Конституції України, відповідно до якої єдиним джерелом влади в Україні є народ, ми, хто зібрався на Віче на майдані Корольова в Житомирі, ухвалили:

1. Вимагаємо від Віктора Януковича підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом у Вільнюсі 28-29 листопада 2013 року.

2. Для консолідації зусиль з метою посилення тиску на владу, 28-29 листопада перенести акцію «Євромайдан. Житомир» в Київ на Майдан Незалежності.

3. Вимагати від депутатів житомирської міської ради та міського голови  Володимира Дебоя, депутатів обласної ради та її голови Йосипа Запаловського підняти прапори Європейського Союзу перед радами поряд з державним прапором та місцевими прапорами як символ незмінності та безальтернативності єроінтеграційного курсу України.У разі відмови президента виконати волю народу та підписати Угоду, ми мобілізуємо громадян, партії, громадські організації, які виступають за європейську інтеграцію України, і усіма доступними методами будемо добиватися підписання Угоди.

29 листопада має стати кроком у Європу або початком кінця цієї влади.

Народне ВічеLEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here