Головна Місто З 1 червня вантажівки будуть їздити по дорогах Житомирщини тільки вночі

З 1 червня вантажівки будуть їздити по дорогах Житомирщини тільки вночі

111
0

 

З початку червня транспортним засобам, загальною масою понад 24 тони або з навантаженням на вісь більше 7 тон, рух більшістю автомобільних доріг загального користування по всій території України з 10.00 до 22.00 буде заборонено.

Про це повідомляє Gazeta.ua.

Дорожники пояснюють: висока температура повітря у літній період призводить до значного нагрівання асфальтобетонного покриття через акумулювання сонячної радіації його темною поверхнею. За даними науковців, температура дорожнього покриття, за якої органічні в’яжучі переходять у розм’якшений стан, через що погіршуються його міцнісні характеристики, становить 40-42оС, які зумовлює температура повітря 28оС.

Рух великовагового транспорту за таких умов призводить до катастрофічних руйнувань дорожнього полотна – появи колій і зсувів, утворення деформацій, і, як наслідок – знищення цілих ділянок автодоріг.

За попередніми розрахунками, сума збитків дорожнього господарства через недбалу експлуатацію доріг компаніями-перевізниками щороку сягає 2 млрд. грн.

Саме тому, починаючи з 1 червня на більшості автомобільних доріг загального користування в усіх областях України буде введено сезонне обмеження руху – вантажівкам буде дозволено рух лише вночі, а вдень вони перебуватимуть на спеціальних стоянках і майданчиках відпочинку, зокрема поблизу об’єктів сервісу. Дотримання цих вимог жорстко контролюватиметься Укртрансінспекцією, Державтоінспекцією та дорожніми підприємствами.

Рішення про введення сезонного обмеження вже прийнято в Житомирський, Київській, Миколаївський, Черкаській і Чернігівській областях. Відповідні дорожні знаки та панно для інформування громадян в цих регіонах вже встановлено.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here