Home Місто З Любара везли продавати м’ясо хворої тварини

З Любара везли продавати м’ясо хворої тварини

120

На Житомирщині міліціонери не допустили потрапляння в торгівельну мережу м’яса хворої тварини.

Під час профілактичного відпрацювання області працівники міліції виявили черговий факт спроби реалізації м’яса хворої тварини. Вилучена недоброякісна продукція знищена за рішенням надзвичайної протиепізоотичної комісії, а її власника  притягнуто до адміністративної відповідальності.

В одному з сіл Любарського району працівники міліції під час проведення профілактичних заходів зупинили автомобіль, у причепі якого знаходилась не розроблена туша корови.

Водій транспортного засобу пояснив, що везе м’ясо на ринок з метою подальшої його реалізації. Однак надати будь-які документи, які б засвідчили походження та безпечність м’яса, не зміг. Коли ж правоохоронці розшукали власника тварини, жителя Романівського району, виявилося, що худоба була ним дорізана через хворобу.

Тушу корови було вилучено та доставлено до Любарського районного ветеринарного управління. Невдовзі надзвичайною протиепізоотичною комісією було прийнято рішення утилізувати небезпечне м’ясо. Власника худоби притягнено до адміністративної відповідальності та накладено штрафні санкції.

Як повідомив начальник відділу ветеринарної міліції УМВС України в Житомирській області Олексій Гаврищук, наразі працівники ветміліції проводять профілактичні відпрацювання ринків, місць стихійної торгівлі, перевірки автотранспорту, що здійснює перевезення сільськогосподарських тварин та продуктів харчування. Під час таких заходів на території області було виявлено 16 фактів порушень перевізниками вимог щодо транспортування підконтрольної продукції. Ще у 51 випадку правоохоронці виявили порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог.

За час відпрацювання з торгівельної мережі вилучено понад 700 кг продукції тваринного та рослинного походження, яка, за висновками  лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи, є недоброякісною та небезпечною для споживання. Всю вилучену продукцію утилізовано, правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here