Home Місто З лютого родини Житомирщини отримуватимуть оновлені пакунки малюка

З лютого родини Житомирщини отримуватимуть оновлені пакунки малюка

108

Безкоштовна одноразова натуральна допомога – пакунок малюка – видається батькам новонароджених дітей від вересня 2018 року. Так на Житомирщині вже отримали для своїх діток понад 4 тисячі пакунків малюка. Сьогодні, 30 січня, Міністерство соціальної політики України анонсувало, що вже з наступного місяця пакунки малюка змінять свій склад.

За інформацією департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА, з вересня по грудень минулого року в області видали 3368 пакунків малюка, і станом на 30 січня 2019 року – ще 818 нових жителів Житомирщини забезпечені такими дитячими наборами.

Загалом, від початку дії ініціативи Уряду (з вересня 2018), в області видали 4186 пакунків малюка. Такі набори містять дитячі речі, предмети гігієни для дітей та породіллі, ковдру, матрац, іграшки та інші необхідні речі для догляду за дитиною в перший час. Також до пакунку малюка вкладали інформаційні матеріали для молодих батьків.

У Міністерстві соціальної політики України 30 січня 2019 року повідомили, що перелік речей, що входив до пакунку малюка, буде розширено з лютого цього року.

За вересень-грудень 2018 року Житомирська область отримала від Міністерства 4125 пакунків малюка для соціальної підтримки материнства. Цього року до Житомирщини вже відправили ще 462 пакунки, які вже розподілені по пологових відділеннях та  органах соціального захисту у районах.

Передбачається, що на 2019 рік до Житомирщини надійде 11 тисяч пакунків малюка для новонароджених дітей у цьому році. За повідомленням інформаційно-аналітичного центру управління охорони здоров’я ОДА, у 2018 році в області народилося 10 766 малюків.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here