Home Місто За 12 років організація ”Все робимо самі” допомогла понад 4 тисячам людей....

За 12 років організація \”Все робимо самі\” допомогла понад 4 тисячам людей. ФОТО

201

Цими днями Житомирська міська дитяча громадська організація «Все робимо самі» святкує своє 12-річчя і підбиває проміжні підсумки роботи за цей період.

Голова організації Богдан Купчинський нагадує, що створили організацію у 2003 році саме діти, які навчалися в школі № 7. На той час при навчальному закладі вже діяв підлітковий клуб з такою назвою, учасниками якого вони й були, тож вирішили назватися "Все робимо самі".

Богдану на той час було лише 16 років і він згадує, що разом з організацією підростали і розвивалися ініціатори її створення.

З нагоди 12-річчя представники ЖМДГО "Все робимо самі" 2 липня разом зі своїми друзями – обласним благодійним фондом «Зігрій любов’ю дитину”, клубом благодійників «Янголи добра», благодійним фондом «Сім’я», школою "Всесвіт" провели прес-конференцію у "Львівській майстерні шоколаду", а пізніше у ресторані "Анна"  влаштували благодійну акцію «Богу подяка», приурочену до Дня дитячих та молодіжних громадських організацій. В програмі вечірнього заходу – святковий концерт, вітання іменинників, ознайомлення присутніх  з діяльністю організації та її здобутками, а також виступ співачки – Lora Superfin.

Купчинський відзначає, що допомогу від організації вже отримали 2 500 дітей і родин, 1500 осіб – продуктові набори, 273 – матеріальну допомогу.  Разом з тим, за 12 років "Все робимо самі" провели більше 270 акцій, 4000 тренінгів, соціальних та дворових акцій.

Кажуть, що всіх, кому потрібна допомога, вони так само залучають до підготовки, проведення та участі в своїх проектах.

Протягом 2013-2014 року було зібрано кошти для порятунку життя та лікування 6 дітей. Наразі на обліку в організації знаходяться ще 5 дітей, кошти для яких планують зібрати до кінця цього року.

В організації функціонують секції вокалу, хореографії, поезії, а також є власний театральний гурток. Скрізь дітей навчають такі ж самі діти і молодь, які мають певні досягнення у визначеній сфері.

Від міської ради організації за роботу подякував заступник міського голови Євген Демчик та передав подяку від виконавчого комітету.

Юлія ДЕМУСЬ


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here