Home Місто За час АТО з Житомирщини мобілізували 12 тисяч військовозобов’язаних

За час АТО з Житомирщини мобілізували 12 тисяч військовозобов\’язаних

115

Житомирщина усі попередні 5 хвиль мобілізації виконала у повному обсязі відповідно до затверджених планів. Про це під час прес-конференції 23 липня прозвітував голова Житомирської ОДА Сергій Машковський, наголошуючи на тому, що область за цими показнками в числі лідерів у державі. При цьому? варто врахувати, що на Сході країн перебувають військовослужбовці 26, 30 та 95 бригад, які дислокуються на території Житомирської області.

Загалом, за час проведення АТО в регіоні мобілізували 11980 військовозобов’язаних, 987 з яких – добровольці (другий результат по країні). Навесні цього року у квітні-червні окремо на строкову службу призвано 926 громадян.

Наразі в країні триває 6 хвиля мобілізації, яку Житомирщина вже виконала на 40%. Проблемним продовжує залишатися Коротсень і Коростенський район, керівники якого отримали усне зауваження від голови ОДА, адже там із мобілізацією найбільші проблеми і вже до роботи залучаються правоохоронні органи.

Так само проблеми є в Житомирі і Новоград-Волинську. Машковський анонсував відновлення роботи військових комісаріатів у всіх райцентрах області, які забезпечать штатом та матеіральною базою.

Голова ОДА також нагадав, що Житомирщина побудували у короткі терміни 5 фортифікаційних споруд, 4 з яких на передовій у зоні АТО, а одну споруду  – на Житомирському полігоні для випробування.

Від учасників АТО з Житомирщини за весь період  надійшло 3289 звернень на отримання земельних ділянок. Нині вже розглянуто 1699 і надано дозвіл 1549 особам (584, 8 га). У приватну власність передано 194 ділянки.

Юлія ДЕМУСЬ

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here