Home Місто За наругу над хрестом ”феменкам” загрожує кримінальна справа

За наругу над хрестом \”феменкам\” загрожує кримінальна справа

117
Проти активісток жіночого руху FEMEN, які спиляли бензопилкою і повалили поклінний хрест у центрі Києва, може бути порушено кримінальну справу.
 
Про це у коментарі Gazeta.ua сказав начальник відділу зв’язків з громадськістю ГУ МВС України в Києві Ігор Михалко.
 
Зокрема, він зазначив, що правоохоронним органам відомо про акцію активісток, але поки жодної людини не затримано.
 
"Вони вранці спиляли хрест і розбіглися. Зараз ми збираємо всі матеріали, проводиться дослідчий період і вирішується питання про порушення кримінальної справи", – наголосив він.
 
Михалко зазначив, що про покарання, яке може загрожувати "феменкам", говорити ще зарано, оскільки ще проводиться розслідування.
 
"Зараз тільки збираються матеріали. Слідчі будуть дізнаватися, яка була мотивація, причина. Після дослідчого періоду буде виноситися рішення. Наразі говорити про щось конкретно не можна", – підкреслив речник київської міліції.
 
Нагадаємо, що сьогодні зранку активістки жіночого руху FEMEN спиляли бензопилкою і повалили поклінний хрест у центрі Києва недалеко від Міжнародного центру культури і мистецтв (Жовтневий палац).
 
"У день винесення вироку жіночий рух висловлює підтримку і повагу своїм російським колегам із гурту Pussy Riot. На знак солідарності з жертвами кремлівсько-попівського режиму FEMENки звалили поклінний хрест…", – йдеться в прес-релізі руху 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here