Home Місто За останні 5 місяців на дорогах Житомирщини загинули 49 людей

За останні 5 місяців на дорогах Житомирщини загинули 49 людей

105

За 5 місяців поточного року на автошляхах Житомирщини зареєстровано 200 випадків дорожньо-транспортних пригод, в результаті яких 49 осіб загинули та 231 отримали тілесні ушкодження.

При цьому з вини водіїв пасажирського автотранспорту скоєно 5 ДПТ, в яких 8 осіб отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

Про це повідомляє УМВС Житомирської області.

Такі цифри озвучив начальник відділу автомобільно-технічної інспекції Управління ДАІ в Житомирській області Олександр Дергачов, доповідаючи про стан аварійності на пасажирському транспорті під час засідання обласної комісії з безпеки дорожнього руху.

Разом із тим, зазначає Олександр Дергачов, – загальна аварійність на Житомирщині в порівнянні з минулим роком зменшилась.

Протягом поточного року працівники Державтоінспекції в Житомирській області проводили роботу з попередження аварійності на пасажирському транспорті, підвищення дисципліни водіїв і контролю за технічним станом автобусів.

За вказаний період в автогосподарствах області було проведено 455 перевірок, у тому числі 86 обстежень, 237 цільових і 132 контрольну перевірку. При цьому 2968 автобусів із 484 оглянутих експлуатувалися з різними технічними несправностями: 69 одиниці були допущені до перевезення з несправним рульовим керуванням, 65 – із несправностями гальмівної системи, 54 – із заблокованими аварійними виходами та 31 були переобладнані без належного дозволу Державтоінспекції.

За наявні недоліки до адміністративної відповідальності притягнуто 115 посадових осіб, у тому числі за випуск на лінію технічно-несправних транспортних засобів – 63, допуск до керування водіїв, які у встановлений термін не пройшли медичного огляду-3, невиконання приписів ДАІ – 48.

Водночас на території області було проведено комплекс спеціальних  профілактичних заходів під умовною назвою „Автобус-2013”, під час яких було перевірено 166 суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів на підставі виданих ліцензій. При цьому було оглянуто 3254 автобуси, у тому числі 887, що здійснювали нерегулярні перевезення пасажирів та 142, які використовується для перевезення дітей, йдеться у повідомленні.

З числа оглянутих 390 одиниць експлуатувалися з різними технічними несправностями, в тому числі у 40 були заблоковані запасні та аварійні виходи, у 32 – незаконно встановлені додаткові місця для сидіння, 8 переобладнано для роботи на газовому паливі з порушенням діючих вимог, 75 з несправностями зовнішніх світлових приладів, 37 з несправностями рульового керування, 121 з несправностями (невідповідністю) шин та колес.

Під час нагляду за дорожнім рухом виявлено 1021 порушень Правил дорожнього руху, в тому числі: 4 факти керування пасажирським транспортом в стані алкогольного сп’яніння.

Задокументовано 59 фактів перевищення встановленої швидкості руху, 167 фактів перевезення пасажирів понад встановлену норму, 69 не виконання вимог дорожніх знаків та розмітки, 57 порушень правил зупинки, стоянки, 7 фактів відсутності ліцензійної картки, 388 відхилень від визначеного маршруту руху, 15 фактів позагаражного зберігання, 1 порушення правил перевезення організованих груп дітей.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here