Home Місто За погану екологію українцям хочуть виплачувати компенсації

За погану екологію українцям хочуть виплачувати компенсації

139

Раді запропонували схвалити законопроект, згідно з яким жителі екологічно забруднених регіонів щомісяця будуть отримуватимуть матдопомогу в розмірі 25% прожиткового мінімуму, повідомляє ТСН.ua.

Відповідний законопроект на розгляд парламенту подав нардеп Дмитро Ветвицький.

"Сьогодні в промислово забруднених територіях, таких як Кіровоград або Кривий Ріг, існують надвисокі рівні захворюваності і смертності серед населення. Я ініціював законопроект, згідно з яким протягом 2014-2018 років громадянам України, які постійно проживають на промислово забруднених територіях, держава буде надавати щомісячну матеріальну допомога в розмірі 25% встановленого законодавством прожиткового мінімуму", – заявив депутат.

Крім того, відповідний законопроект передбачає переведення промислових об’єктів усіх форм власності на сучасні стандарти і технології екологічної безпеки протягом 2014-2018 років.

Документом також пропонується, що підприємства, які не припинять забруднювати навколишнє середовище, з 1 січня 2019 будуть платити подвійну ставку екологічного податку і податку на прибуток підприємств. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here