Головна Місто За порядком на житомирських дорогах слідкують студенти. ФОТО

За порядком на житомирських дорогах слідкують студенти. ФОТО

101
0

Понад два тижні на Житомирщині працівники ДАІ патрулюють разом з представниками громадських формувань. Така спільна робота вже має позитивні результати. Тож правоохоронці наголошують: співпрацю продовжуватимуть і надалі.

Про це повідомляє УДАІ УМВС України в Житомирській області.

Координатор спільної роботи від громадськості каже, що таким чином намагаються допомогти правоохоронцям забезпечити громадський порядок.

Щоразу з інспекторами ДАІ і з громадськими активістами, які долучаються до забезпечення безпеки дорожнього руху та охороні громадського порядку, проводять спеціальні інструктажі. При цьому наголошується, що екіпажі мають зосередити увагу на попередженні аварійності і на профілактичній роботі з населенням, але головне – аби всі учасники патрулювання повернулись у місце дислокації підрозділу.

Чергового дня на допомогу правоохоронцям прийшли студенти. Юнаки – майбутні механіки. Тому робота з технікою їм близька, а ще хлопці просто хочуть допомогти міліції.

За кілька годин саме цей екіпаж затримав порушника, який спочатку проїхав на червоний сигнал світлофора, а згодом з’ясувалось, що чоловік керував автівкою з порушенням митних правил. Окрім того, ще й надав спільному екіпажу чуже посвідчення водія.

Правоохоронці кажуть, порушник, побачивши, що спілкується зі спільним патрулем ДАІ і громадських активістів, навіть не намагався сперечатися. Працівники ДАІ склали відповідні адміністративні матеріали, автомобіль доправили на майданчик тимчасового утримання.

Тим часом спільне патрулювання вулицями Житомира триває.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here