Головна Місто За продаж дітям алкоголю та тютюну підприємці Житомирщини позбулися 9 ліцензій

За продаж дітям алкоголю та тютюну підприємці Житомирщини позбулися 9 ліцензій

124
0

Головним управлінням Міндоходів у Житомирській області спільно з УМВС у Житомирській області з метою запобігання втягнення дітей в пияцтво, профілактики правопорушень, які вчинені неповнолітніми і пов’язані з вживанням алкогольних напоїв та тютюнових виробів, у 2013 році проведено ряд заходів щодо виявлення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам.

Про це повідомляє інформаційно-комунікаційний відділ ГУ Міндоходів у Житомирській області.

Під час відпрацювання виявлено 8 фактів порушення статті 15/3 Закону України від 19.12.95 р. № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами» (зі змінами і доповненнями) в частині продажу алкогольних напоїв особам до 18 років. За матеріалами перевірок до суб’єктів господарювання, винних у вчиненні правопорушення застосовано фінансових санкцій у вигляді штрафів на суму 54 тис. грн. та анульовано 6 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Крім того, за матеріалами правохоронних органів у 2013 році та в І кварталі 2014 року за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам Головним управлінням Міндоходів області анульовано 9 ліцензій.

 


 

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here