Home Місто За проїзд у тролейбусах і трамваях у нічний час житомиряни платять 6...

За проїзд у тролейбусах і трамваях у нічний час житомиряни платять 6 гривень

202

У тролейбусах і трамваях, які курсують Житомиром з 23.00 до 6.00  квиток  за «нічним тарифом» коштує  6 гривень  для усіх категорій населення.

Водночас, ця норма не поширюватиметься на власників місячних проїзних квитків: вони лише пред’являють проїзний документ. 

За словами заступника міського голови Дмитра  Ткачука, нині за «нічним тарифом» працює тролейбус № 3, який повертається у депо о 23.40, а також ще кілька тролейбусів, що розпочинають свою роботу зранку до 6.00. 

Нагадаємо, що з часу відновлення роботи електрички Житомир-Київ, яка відправляється із залізничного вокзалу о 5.45,  з кількох районів міста здійснюють підвіз пасажирів тролейбуси №3, 6 та 15. У них проїзд коштує теж 6 гривень. Вже о 5.18-5.20 годині вони  біля вокзалу. 

Від «Ялинки» № 3 відправлятиметься о 4.23, на Смолянці   – о 5.03. Відправка тролейбусів з Крошні та Гідропарку о 4.46.

У соцмережі на своїй сторінці житомирянин Віталій Яцків оприлюднив інформацію про усі маршрути тролейбусів і трамваїв у будні та вихідні дні за «нічним тарифом». Також там вказано, на якій зупинці о 6 ранку має перебувати тролейбус чи трамвай і звідки проїзд знову коштує 2 гривні.

Нагадаємо, що транспортні перевезення житомирян по місту забезпечуються 25 автобусними маршрутами і 12 тролейбусними та одним трамвайним.

Слідкувати за графіком їх руху віднині можна за допомогою нового сервісуhttp://city.dozor.tech/.

На сайті city.dozor.tech можна обрати номер маршрутки чи тролейбуса та отримати інформацію про усі його зупинки по місту, маршрут руху і перебування в конкретний момент. 


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here