Home Місто За рік бійці 1 батальйону 95 бригади бачилися з рідними лише кілька...

За рік бійці 1 батальйону 95 бригади бачилися з рідними лише кілька разів. ФОТО

126

З самого ранку 22 травня в Житомирі біля військової частини на Богунії рідні чекали на приїзд десантників 1 батальйону 95 бригади, однак ті запізнилися на кілька годин. Після обіду військові автомобілі, бойові машини та автобуси почали прибувати на територію частини.

Хлопці розповіли, що їхали кількома колонами. Техніку із зони АТО доправляли залізничним сполученням, а в дорозі провели дві доби. Частина десантників – це ті, хто на Схід відправився ще на початку весни минулого року, але є й бійці з останньої хвилі мобілізації. Попри те, що вдома вони не були лише близько трьох місяців, кожен на мирній території в першу чергу хоче зустрітися з батьками, дружинами і дітьми.

На Донбасі нині ситуація напружена, але «на війні як на війні», – жартують військовослужбовці. Скільки часу пробудуть у відпустці вони не знають. В інтересах безпеки керівництво батальйону не озвучує інформацію про кількість бійців, які приїхали до Житомира. Так само не зізнаються, які позиції на передовій обороняли і в яких населених пунктах стояли.

«ВДВ – це сила! Там важко, але ніхто іншого й не очікував, – каже один з десантників. – Ми тримаємося, бо нас підтримує вся країна. Дитячі малюнки, які нам присилають, ми не викидаємо і всі бережемо. Ними заклеєні усі стіни, носимо з собою, зберігаємо в машинах. Вдома всіх чекають рідні діти і зараз більше всього хочеться до них».

Військовослужбовцю Владиславу пощастило більше. Його прийшли особисто зустріти дружина і двоє маленьких дітей.

«Діти так підросли. Я їх за рік і два місяці тільки раз бачив. Дочка дуже виросла. Я всю відпустку з ними проведу», – відзначає Владислав.

Його дружина Таня розповідає, що поки тата нема, син не лише навчився казати «тато», але й додає «любий». Донька цілує батьків портрет, що стоїть на заставці мобільного у мами.

Юлія ДЕМУСЬ

Більше фото в альбомі Першого житомирського в соцмережі


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here