Home Місто За рік на службу «102» поліції Житомирщини надійшло понад 333 тисяч дзвінків

За рік на службу «102» поліції Житомирщини надійшло понад 333 тисяч дзвінків

97

З березня 2016 року у Головному управлінні Національної поліції в області запрацювала Служба «102», працівники якої у цілодобовому режимі по багатоканальних лініях зв’язку приймають дзвінки жителів Житомирщини та забезпечують оперативне реагування на них. У 2018 році вони опрацювали понад 333,5 тисяч телефонних повідомлень та створили більше 267 електронних карток.

– Кожна картка – це поставлене  нарядам поліції  завдання для реагування, – розповідає  керівник служби «102» Олександр Купріянов. – Тут поєднується робота операторів колл-центру та диспетчерської служби, яка забезпечує оптимальну координацію для оперативного прибуття до місця події або вжиття інших заходів.

Одночасно дзвінки на номер «102» приймають оператори 6 автоматизованих телефонних ліній. Упродовж добової зміни кожен з них опрацювує від 150 до 200 повідомлень і у середньому за півтори хвилини збирає та вносить до електронної бази інформацію про подію.

– На «102» надходять дзвінки найрізноманітнішого змісту: від «скажіть, куди звернутись» до «допоможіть, обікрали». Завдання оператора – максимально швидко  зоорієнтуватись   у ситуації і прийняти правильне рішення щодо події. Усі повідомлення автоматично фіксуються і згодом ми ретельно аналізуємо їх прийняття та подальшу обробку, – продовжує Олександр Купріянов.

Також працівники Служби відповідають на запитання громадян про номери телефонів екстрених служб, організацій, підприємств, допомагають зорієнтуватися та радять, як дістатися до лікувальних закладів, державних установ тощо.

30 січня начальник Головного управління Нацполіції в області В’ячеслав Печененко подякував операторам служби за їх сумлінність та відповідальність і  відзначив кращих за підсумками роботи у 2018 році:

– Від ваших ділових та особистих рис характеру, психоемоційної стійкості, професійності, людяності залежить надзвичайно багато – і вчасна допомога людині, і її думка про нашу роботу, – сказав очільник поліції Житомирщини. – Тож дякую за відповідальність та витримку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here