Home Місто За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

233

До 30 червня є можливість розповісти про своє життя на карантині і отримати премію від 3 до 5 тисяч гривень.

Конкурс "Карантинні досвіди" організовує Центр міської історії спільно з програмами культурології, соціології та магістерською програмою з історії та культурної спадщини Українського католицького університету.

Організатори закликають поділитися своєю історією і розповісти, як змінилося ваше повсякдення, як вимоги самоізоляції та нові обмеження вплинули на ваше життя.

Свої думки необхідно навколо таких тем:

Простір: моє місто/село/будинок/квартира під час карантину: що є важливим і неважливим, доступним і недоступним; як змінилося відчуття та сприйняття простору?

Повсякдення: що я роблю так само, а що тепер роблю інакше; чого бракує найбільше, а з втратою чого було найлегше змиритись; які емоції супроводжують мене кожного дня?

Творчість: що наповнює мій вільний час; які таланти вдалося в собі відкрити; як змінилося сприйняття мистецтва онлайн; як вдається (або ж ні) "співтворити дистанційно"?

Умови

До участі в конкурсі приймаються друковані або писані від руки тексти, рекомендованим обсягом 3-10 сторінок.

Можете супроводжувати їх візуальними матеріалами – фото, колажами, малюнками тощо.

До тексту додайте інформацію про Вас – скільки Вам років, звідки Ви походите, де живете, ким працюєте, чи є у Вас діти – усе, що вважаєте за потрібне розповісти про себе.

Терміни

Роботи приймають до 30 червня 2020 року.

Результати конкурсу оголосять до 30 серпня 2020 року на сторінках Центру міської історії і Партнерських організацій. Публічне обґрунтування рішень комісії не передбачено.

Премії

Журі обере переможців/ниць, яких відзначить грошовими преміями:

перша премія – 5000 гривень

дві другі премії по 4000 гривень

три третіх премії по 3000 гривень

Публічне використання

Надсилання роботи на конкурс передбачає згоду на її публічне використання – цитування, розміщення у підсумковій публікації (друкованій і/або онлайн), використання в освітніх, виставкових та дослідницьких проектах Центру та Партнерських організацій. Якщо Ви хочете, щоб Ваша робота або її фрагменти публікувалися анонімно, будь ласка, повідомте про це у листі.

Контакти

Свої роботи надсилайте на електронну скриньку karantyn2020@lvivcenter.org у будь-який зручний для вас спосіб – чи приєднаним файлом, чи через файлообмінник.

Ви можете скористатися звичайною поштою і відправити лист на адресу:

Центр міської історії, вул. Богомольця, 6, Львів, 79005

У листі не забудьте вказати оптимальний спосіб для зворотнього зв’язку з Вами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here