Home Місто За тиждень-другий в Радомишлі з’явиться новий міст

За тиждень-другий в Радомишлі з\’явиться новий міст

147

Гарно заасфальтована стрічка  дорожнього полотна вулиці Великої Житомирської з’єднала центральну частину Радомишля з музеєм «Замок Радомисль» вже декілька днів тому.

Про це повідомляє Радомишль-інфо.

 Утім проїхати по ній з початку  і  самого мого її  кінця не вдасться. Не завершено будівництво нового мосту через річку Черча. До речі теперішній очільник міста нещодавно підписав рішення міської ради у якому ця річка, ( бо саме так Черчу спонконвіків називали містяни) тепер зазначена «рівчаком». Принизливо, але не дивно, бо люди, які у Радомишлі не народилися і проживають у столиці по-іншому вчинити не могли. То ж автомобілістам та  туристичним автобусам, які везуть екскурсантів до музею «Замок Радомисль»  наразі доводиться долати чималий гак  вельми розбитих об’їздних доріг.

Хоч у цьому є  не тільки незручності, а й  свої переваги. Туристи, які вперше прибули до міста,  на прикладі  таких доріг можуть власними очима побачити яким було покриття вулиці Великої Житомирської до  капітального ремонту.

Сьогодні, 5 грудня, о 8-й ранку шляховики вже трудилися на спорудження моста.

Закінчена укладка пластмасових труб. Завершується монтаж арматурних сіток. На всю цю конструкцію ось – ось ляже важка маса свіжого бетону.  Твердіння бетонного моноліту у який додадуться сучасні добавки буде швидким. Шляховики запевняють, що за тиждень-другий  міст вже можна буде експлуатувати.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here