Home Місто За три місяці роботи реперфузійного центру на Житомирщині зменшилась смертність від інфаркту

За три місяці роботи реперфузійного центру на Житомирщині зменшилась смертність від інфаркту

  За 3 місяці роботи реперфузійного центру в обласній лікарні ім. О. Гербачевського кількість смертей від інфаркту скоротилась на 6%. Загалом очікується, що рівень смертності знизиться удвічі.

 
На цьому акцентував увагу голова ОДА Ігор Гундич під час звітної прес-конференції про результати роботи за 2017 рік та плани на 2018 рік.

«Серед найпотужніших медичних проектів минулого року – сучасний реперфузійний центр, який ми відкрили в обласній лікарні. Щомісяця центр приймає більше 100 пацієнтів. Реперфузійний центр працює для того, щоб кількість смертей від інфаркту зменшилась. І вже за 3 місяці роботи реперфузійного центру рівень смертності зменшився на 6%. І це не може не радувати. Адже це свідчить про те, що ми зробили ще один правильний крок, а в майбутньому очікуємо, що відсоток смертності знизиться удвічі», – зазначив Ігор Гундич.

Також голова ОДА підкреслив, що минулого року на Житомирщині відкрили сучасну діагностичну, яка дозволяє за 1 день пройти комплексне обстеження. Обстеження ж на придбаному у 2017 році комп’ютерному томографі вже пройшли більше 6 тис. жителів області.

Ігор Гундич розповів, що майже третина об’єктів, які відкрили у 2017 році – це нові відділення, амбулаторії, обладнання у закладах охорони здоров’я. На ремонти медичних закладів спрямували понад 80 млн грн.

«Житомирська область стала першою областю, яка визначилася з госпітальними округами, затвердила госпітальні ради. І я переконаний, що 2018 рік стане початком нової медицини, із розвиненою і сучасною первинною ланкою – найближчою до людей», – підкреслив голова ОДА Ігор Гундич.