Home Місто Закордонні експерти допомагатимуть розробляти концепцію інтегрованого розвитку Житомира

Закордонні експерти допомагатимуть розробляти концепцію інтегрованого розвитку Житомира

87

14 березня 2017 року  місто Житомир з метою презентації другої фази реалізації проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» та налагодження комунікації з представниками політичних партій, головами депутатських комісій і фракцій відвідав німецький експерт Марк Шваде.

Про це інформують на сайті міськради.

У Житомирі українсько-німецько-швейцарський проект розвитку міста стартував у 2016 році. Протягом 3-х років закордонні експерти допомагатимуть розробляти концепцію інтегрованого розвитку міста.

Разом із колегами з Німеччини місцеві експерти насамперед проведуть комплексний аналіз наявних даних та на їх основі розроблять план інтегрованого розвитку міста. До цього процесу планується залучити депутатський корпус, активних мешканців міста, громадські інституції, працівників виконавчих органів ради. План має стати результатом спільної роботи, який відповідатиме потребам громади та часу.

В рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» в місті Житомирі у 2017 році головна увага приділятиметься:компоненту сталої мобільності та написання концепції з сталої мобільності (SUMP);

– кваліфікаційний наступ 2030 – підкомпонент з розвитку особистих навичок працівників міської ради (комунікація, управління стресом, проектний менеджмент);

– навчання в CANactions – школі урбаністичних досліджень;проведення майстерні міста;визначення демо-проекту, що буде реалізовано в місті.

«Сьогодні, важливо, щоб ми зустрілися не на кінцевому етапі, коли буде готовий фінальний документ, а працювали разом над майбутнім вашого міста», – наголосив німецький експерт Марк Шваде.

Учасники подякували і висловили готовність до співпраці та запропонували включити до створеної робочої групи представників від кожної політичної сили.

Підписуйтесь на аккаунт «Першого житомирського» у Facebook, Google+ та ВКонтакте.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here