Home Місто ”Закривати очі на завищені ціни за утримання доріг я не буду”, –...

\”Закривати очі на завищені ціни за утримання доріг я не буду\”, – голова Житомирської ОДА Гундич

203

 У 2018 році на експлуатаційне утримання доріг у Житомирській області передбачено у 4 рази більше коштів, ніж у минулому році. Проте до їх використання потрібно підходити розумно.

На цьому наголосив голова ОДА Ігор Гундич сьогодні, 6 квітня, під час наради з керівниками районів.«Маємо 166 млн грн на утримання, але це не значить, що всі 166 млн грн ми маємо взяти і освоїти. Зрозуміло, що проблем багато, але все потрібно зробити з толком, підійти з розумом, щоб ці кошти використати ефективно», – зазначив Ігор Гундич.

 

Відповідно до підписаного управлінням дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА договору, займатися утримання доріг буде ДП «Житомирський облавтодор».«Я, як господар області, хочу підтримати наш облавтодор і підняти їх з колін, але це не значить, що я буду закривати очі на завищені ціни на матеріали чи паливо», – наголосив Ігор Гундич.

 

Також керівник області акцентував на тому, щоб не затягувати процес, а зробити все вчасно, адже вже встановилася погода, яка дозволяє розпочати роботи.

 

Нагадаємо, Житомирська ОДА та облавтодор уклали договір щодо утримання майже 7 тис. км автодоріг.

 

1

 

1

 

2

 

2

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here