Home Місто Залізничні вокзали розміновувати не довелося

Залізничні вокзали розміновувати не довелося

77

У Житомирі та Бердичеві працівники міліції спільно з представниками інших компетентних правоохоронних структур провели ретельне обстеження та комплекс вибухотехнічних робіт в приміщеннях залізничних вокзалів та прилеглих територіях, де за анонімним повідомленням могла знаходитися вибухівка. Інформація про можливе виявлення небезпечних предметів не підтвердилася.

Нагадаємо, що близько 9 години на телефонну лінію «102» надійшло анонімне повідомлення про замінування залізничних вокзалів міст  Житомира та Бердичева.

На вказані місця подій одразу ж виїхали слідчо-оперативні групи, експерти-вибухотехніки Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС та представники інших компетентних служб правоохоронних структур.

Під час проведення заходів із залізничних вокзалів було евакуйовано людей, що знаходилися всередині, а також забезпечено охорону приміщень та громадський порядок на прилеглих до них територіях.

За результатами проведення комплексу вибухотехнічних робіт, жодних предметів, які могли б викликати підозру, вибухових пристроїв і речовин виявлено не було.

Наразі роботу обох залізничних вокзалів відновлено. Правоохоронці вживають заходів, спрямованих на встановлення особи анонімного автора хибного повідомлення. Відповідно до ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян) Кримінального кодексу України, йому загрожує позбавлення волі від двох до шести років.

За інформацією СЗГ УМВС України в Житомирській області

 

 


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here