Головна Місто Засідання робочої групи щодо ситуації на житомирському сміттєзвалищі знову супроводжувалося скандалами. ВІДЕО

Засідання робочої групи щодо ситуації на житомирському сміттєзвалищі знову супроводжувалося скандалами. ВІДЕО

81
0

Скандалами та звинуваченнями супроводжувалося засідання групи щодо ситуації на житомирському сміттєзвалищі. Почалося все з внесення правок до протоколу наради, яка відбулася у вівторок, 21 червня.

Перші корективи стосувалися надання поки що умовній робочій групі для ознайомлення дозвільних документів на роботу житомирського полігону твердих побутових відходів: паспорт полігону, дозвіл на користування земельною ділянкою, санітарний паспорт, акт обстеження полігону тощо.

Далі – питання щодо неналежного стану сміттєвозів та бортових машин, а саме відсутність у них герметичності та не відповідність санітарним нормам.

Після емоційного обговорення цих та інших тем, для присутніх на нараді, начальник управління житлового господарства міської ради Сергій Кондратюк доповів про вже зроблені кроки на шляху до покращення ситуації з сміттєзвалищем.

Сергій Кондратюк, начальник управління житлового господарства міської ради: «В першу чергу, ми відправили листи всім перевізникам  з метою покращення санітарного стану території міста. Перевозити відходи на полігон автотранспортом з відкритим кузовом і вживати заходи задля унеможливлення розсипання і розлітання сміття. Також весь спеціалізований транспорт після розвантаження відходів на полігоні, обов’язково повинен проїзжати через дезінфікуючий бар’єр. Перевізники попереджені, що у разі не дотримання правил, з ними будуть розірвані договори. Ще був відправлений лист до Житомирського обласного лабораторного  центру дежсанепідемслужби, стосовно взяття проб землі, повітря та води».

Також за словами Сергія Кондратюка, відповідно до доручення, проїзну частину вулиці Андріївська двічі на день обслуговують підмітально-прибиральна та поливально-мийна машина.

Наступним слово взяв Сергій Сухомлин, який також не залишився осторонь розповіді про досягнення у сфері поліпшення стану сміттєзвалища у Житомирі і розповів буквально «на пальцях» про результати роботи у цьому напрямку.

Сергій Сухомлин, міський голова: «Я буду по пальцам загибать то, что 20 лет не делалось, а сейчас уже сделано. За прошлый год биогазовою установку поставили. Второе, сортировку, какую-никакую, но поставили и начали движение в этом направлении и убрали хотя бы бомжей, которые там что-то собирали. Дальше, деньги на проект и платину выделили, то есть на то, на что никогда не выделялись деньги и внимание не обращалось. Также на подъездную дорогу и ее освещение выделили 3,8 млн грн. Далее, ТЕО (технико-экономическое обоснование проекта) готовы финансировать, и после его разработки идем дальше в вопросе строительства мусороперерабатывающего завода».

По завершенню наради, міський голова пообіцяв підписати вже сьогодні розпорядження про створення робочої групи з питань роботи полігону побутових відходів та запропонував провести чергове її засідання в наступну п’ятницю. 

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here