Головна Місто Заступник Кізіна зайнявся безпекою руху на дорогах області

Заступник Кізіна зайнявся безпекою руху на дорогах області

104
0

Під головуванням Першого заступника Голови Житомирської обласної державної адміністрації Г.В.Дмитренка проведено нараду, присвячену підвищенню безпеки руху автошляхами Житомирської області. В роботі заходу взяли участь керівники структурних підрозділів, від діяльності та ефективності яких безпосередньо залежить безпека дорожнього руху, зокрема, управління ДАІ, Укртрансінспекції, Служби автомобільних доріг в області та дирекцій залізничних перевезень.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Обласна влада розглядає забезпечення безпеки руху як один із найважливіших пріоритетів своєї діяльності, тому даному питанню приділяється особлива увага.

В ході наради були порушені найбільш гострі питання, які впливають на безпеку дорожнього руху та потребують негайного усунення, зокрема, це:

• Приведення до належного стану проїзної частини автомобільних доріг;

• Приведення у відповідність до чинних вимог дорожніх знаків та розмітки;

• Освітлення автомобільних доріг у темну пору доби;

• Контроль дотримання учасниками дорожнього руху вимог правил дорожнього руху;

• Підвищення рівня безпеки пішохідних переходів (зокрема, чітке їх виділення дорожніми знаками та дорожньою розміткою, освітлення в темну пору доби).За результатами проведення наради були прийняті рішення та дані відповідні доручення щодо термінового усунення існуючих недоліків.

Окрему увагу було приділено забезпеченню безпеки дорожнього руху в період святкування Великодніх свят.

Зосереджено увагу на необхідності підвищення рівня свідомості громадян в питаннях забезпечення дорожнього руху, адже чітке виконання правил дорожнього руху всіма його учасниками є запорукою збереження життя і здоров’я.

Важливим питанням також є формування знань правил дорожнього руху та безпечного поводження на дорозі у школярів і у всіх загальноосвітніх школах області до початку літніх канікул будуть проведені відповідні уроки.


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here