Home Місто Завдяки монетизації субсидій родини Житомирщини отримали понад 215 млн грн готівкою

Завдяки монетизації субсидій родини Житомирщини отримали понад 215 млн грн готівкою

154

Монетизація субсидій входить до комплексу заходів програми Президента Петра Порошенка щодо подолання бідності.

На Житомирщині домогосподарства, яким призначили субсидію на опалювальний період, вже отримали готівкою 215,5 млн грн, а це близько 95% від усіх запланованих коштів.

Ці кошти 117,8 тисяч родин вже спрямовують на оплату комунальних послуг, а ті, хто зекономив, використовують їх на власний розсуд.

Про це повідомляють у головному управлінні Пенсійного фонду України в Житомирській області та Житомирському обласному управлінні АТ «Ощадбанк».

За інформацією ПФУ, всі пенсіонери-субсидіанти Житомирщини – а їх в області близько 87 тисяч – разом із підвищеними пенсіями та доплатами отримали 160,7 млн грн готівки у вигляді монетизованої субсидії.

Всі інші домогосподарства, яким призначена субсидія із жовтня минулого року, одержують «живі» гроші в «Ощадбанку» – готівкою або ж на картку фахівці банку вже виплатили 54,8 млн грн для 30,8 тисяч родин. А це близько 84% від усіх коштів, які передбачені субсидіантам-не пенсіонерам за лютий.

За словами заступника начальника Житомирського обласного управління АТ «Ощадбанк» Миколи Шульги, у розрізі домогосподарств субсидію готівкою отримали близько 60% від тих, кому вона призначена.

«Нам залишилось виплатити домогосподарствам близько 10,6 млн грн для понад 20 тисяч родин-субсидіантів. В основному це ті жителі, які отримують субсидію у невеликому розмірі – 100-200 гривень. Ці кошти зберігатимуться на рахунку упродовж 3 місяців, тому всі бажаючі можуть у будь-який зручний час забрати готівку. Або ж оформити картку, на яку нараховуватимуть субсидію за лютий, березень та квітень», – зазначив Микола Шульга.

Нагадаємо, що наприкінці минулого тижня 111 тисяч родин отримали монетизовану субсидію, а загалом в області готівку на оплату комунальних мають отримати близько 137 тисяч домогосподарств.

Довідково: За інформацією департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА житлову субсидію у Житомирській області отримує близько 150 тисяч домогосподарств. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here